Menu Close

Vasario 16-osios renginio Šv. Kryžiaus parapijos bažnyčioje akimirkos

Šeštadienį, vasario 16 dieną, Viduklės miestelyje buvo paminėta Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Šventinis  renginys prasidėjo šv. Mišiomis Šv. Kryžiaus parapijos bažnyčioje. Jame dalyvavo Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus pučiamųjų instrumentų ansamblis (vadovas Vidmantas Kveselis).­ Šventinę ir pakilią nuotaiką kūrė mokiniai klarnetininkai Gvidas Leškys ir Karolis Zanizauskas, saksofonistai: Evita Bondarovaitė, Ieva Mačiulaitytė, Eva Aleksaitė, Neda Baukytė, Gerda Milašiūtė, Titas Mačiulaitis, Andželas Gvazdauskas, Vidmantas Pocius. Tautiškumo, pilietiškumo ir meilės tėvynei dvasia sklandė viso koncerto metu, sujaudindama ne vieną širdį. Džiugu, kad mokiniai taip šventiškai ir gyvai paminėjo šią itin reikšmingą datą.

     Rita Krikštanienė, Viduklės skyriaus mokytoja

   

Skip to content