Menu Close

VI respublikinis (tarptautinis) meno (muzikos) mokyklų ir jų skyrių jaunųjų atlikėjų festivalis „Draugų vasara – 2023“

2023 m. Spalio 26 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko VI respublikinis (tarptautinis) meno (muzikos) mokyklų ir jų skyrių jaunųjų atlikėjų festivalis „Draugų vasara – 2023“, kurį organizavo Ariogalos skyriaus mokytojų kolektyvas. Festivalio koncerte dalyvavo 116 jaunųjų atlikėjų, o juos paruošė 36 mokytojai iš Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos, Prienų meno mokyklos Veiverių A. Kučingio filialo, Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos, Kauno rajono meno mokyklos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Kėdainių muzikos mokyklos, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos, Raseinių meno mokyklos ir Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus. Iš viso skambėjo net 60 koncertinių numerių.
Koncertą vedė vyresnioji fortepijono mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotojas ugdymui – Benediktas Siliūnas.
Nors už lango lijo lietus, koncertas mintimis nukėlė atgal į praėjusios vasaros prisiminimus ir tarsi spalvinga vasaros gėlė išsiskleidė gražiausiuose muzikos garsuose, o mokyklos I aukšto fojė visų akis džiugino dailės klasės (mokytoja L. Raginskienė) dailės darbų paroda „Draugystė“.
Skip to content