Menu Close

Viduklės skyriaus Kalėdinis koncertas

Metų pabaiga. Šventės. Jaukioje, šviesioje Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos klasėje gruodžio 15-ąją dieną susirinko Meno mokyklos Viduklės skyriaus pučiamųjų instrumentų ir fortepijono klasės mokiniai, mokinių tėveliai, draugai, Raseinių krašto muziejaus (socialinis partneris) muziejininkė Vita Tarvydienė į Kalėdinį koncertą.
Koncerto pradžioje skambėjo populiarios Kalėdinės melodijos, kurias padovanojo mokytojo Vidmanto Kveselio vadovaujamas vyresniųjų klasių pučiamųjų instrumentų ansamblis: Titas Mačiulaitis, Pijus Povilaitis, Eglė Radžiūtė, Eimilė ir Adrija Karpaitės.
Koncertą tęsė mažiausieji atlikėjai – Morta Giedraitytė, Skaistė Petrauskytė, Eduardas Kaminskas, Faustėja Višinskytė, mokytoja Rita Krikštanienė ir Matas Skridulis, Arijus Grabinskis, Gabrielius Butkus, mokytojas Vidmantas Kveselis.
Mokytojos Ritos Krikštanienės vyresnieji fortepijono klasės mokiniai – Jovita Vaznytė, Drovydė Hilbrechtaitė, Goda Kringelytė ir Elija Fochtaitė grojo kūrinius, kurių atlikimas išsiskyrė tembrine įvairove, nuotaikų kaita. Belaukiant Šv. Kalėdų mokiniai žiūrovams padovanojo bendrystės jausmą, šilumą, nuoširdumą ir ypatingą skambesį.
Šilto ir jaukaus Kūčių vakaro, linksmų šventų Kalėdų, sveikų ir sėkmingų Naujųjų Metų !
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content