Menu Close

Viduklės skyriaus mokinių baigiamasis koncertas

Gegužės 11 dieną į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos salę rinkosi mokinių tėveliai, seneliai, draugai, kuriems koncertavo Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus mokiniai.

Koncerte grojo Eva Aleksaitė, Dilan Alarbied, Deividas Baltrušaitis, Danielė Petkevičiūtė, Meida Lazdauskaitė, Elija Fochtaitė, Ieva Mačiulaitytė, Pijus Povilaitis, Titas Mačiulaitis, Gerda Milašiūtė, Magdė Buivydaitė, Evita Bondarovaitė, Karolis Zanizauskas, Eva Laurinavičiūtė, Neda Baukytė, Gvidas Leškys, mokytojų ir mokinių duetai, saksofonininkių trio Ieva, Eva ir Neda. Dainavo Elija Fochtaitė. Mokinius koncertui ruošė ir akompanavo mokytojai Vidmantas Kveselis ir Sigita Grubliauskaitė. Koncertą vedė S.Grubliauskaitė.

Dėkojame Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai už kasmet suteikiamas patalpas (klasę), kurioje mokosi muzikos Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus mokiniai.

Sigita Grubliauskaitė,  vyresnioji mokytoja

Nuotraukos: S.Grubliauskaitės ir D.Višinskės                                                    

       

Skip to content