Menu Close

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ Ariogalos skyriuje

2023 m. vasario 22 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje buvo rodomas virtualios realybės filmas „Angelų takais“, sukurtas pagal kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio paveikslus ir muziką. Filmą žiūrėjo mokiniai, mokytojai, tėvai, mokyklos darbuotojai iš Raseinių meno mokyklos ir Ariogalos skyriaus, taip pat visi norintys užsiregistravę žmonės iš Ariogalos miesto bendruomenės, Paliepių km., Butkiškės km., Raseinių miesto.

Pamatyti vaizdai nepaliko nei vieno abejingo. Ne vienas žmogus įvardijo, kad „pabuvojo rojuje“ ir panašiai, taip pat išreiškė norą, kad panašaus pobūdžio renginių Meno mokykloje būtų daugiau.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus dailės klasės mokiniai (mokyt. Lijana Raginskienė), po filmo peržiūros, dailės pamokose piešė piešinius, kuriuose atsispindi virtuali VR  filmo „Angelų takais“ peržiūroje patirti įspūdžiai.

Filmo peržiūrą organizavo direktoriaus pavaduotojas Benediktas Siliūnas ir mokytojos Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, Lijana Raginskienė, Džiuljeta Banienė.

Skip to content