Menu Close

Virtualus festivalis – konkursas „Pavasario trimitai 2021“

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje nuaidėjo XI tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus festivalis – konkursas „Pavasario trimitai 2021“.
Konkurse dalyvavo atstovai iš Portugalijos, Rumunijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos. Iš viso 210 muzikantų: 9 ansambliai ir 174 solistai, kurie buvo skirstomi į varinių ir medinių instrumentų pogrupius ir varžėsi klasikinės, estradinės – džiazinės bei šiuolaikinės muzikos kategorijose.
Solistų kategorijoje Raseinių meno mokyklą atstovavo   ir laureato diplomą pelnė 3 klasės fleitininkė Urtė Gylytė (mokyt.   A. Nikžentaitienė, koncertmeisterė S. Krečkauskienė). Ansamblių kategorijoje Ariogalos filialo saksofonininkų kvintetas:  Dominykas Abakanavičius, Astijus Stašinskis, Jokūbas Šiaudikis, Gytis Navakauskas (mokyt. A. Krištapavičius) pelnė Grand Prix. Raseinių meno mokyklos fleitininkių kvintetas:  Barbora Šaltytė, Gabrielė Baltrušaitytė, Goda Lukoševičiūtė, Urtė Gylytė, (mokyt. A. Nikžentaitienė, koncertmeisterė S. Krečkauskienė) tapo I laipsnio diplomantėmis.

 

Skip to content