Menu Close

„WIND STARS 2020“

Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „WIND STARS 2020“ įvyko vasario 27 d. Latvijos Marupės muzikos ir meno mokykloje.  Konkurse dalyvavo 326 dalyviai iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Moldovos, Estijos meno ir muzikos mokyklų. Konkurso žiuri sudarė Rusijos, Izraelio, Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Estijos atstovai. Raseinių meno mokyklos moksleiviai fleitininkė Urtė Gylytė (mokytoja A. Nikžentaitienė, koncertmeisterė V. Dauknaitė), trimitininkas Adomas Krištapavičius, eufonininkas Nojus Gedrimas (mokytojas V. Dabžanskis, koncertmeisterė S. Krečkauskienė) grojo AII atlikėjų grupėje. Visi atlikėjai pelnė trečiąsias vietas, įgijo daug naujų konkursinių patirčių.

Asta Nikžentaitienė, fleitos mokytoja

Skip to content