Menu Close

XV-festivalis-maratonas

Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo jaunosioms pianistėms Klaudijai Petrauskaitei, Gabijai Laurinavičiūtei ir debiutuojančiai respublikiniame renginyje Sairidai Stankutei (ruošė mokytoja Džiuljeta Banienė) teko koncertuoti Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Čia dalyvavo devynių meno ir muzikos mokyklų jaunieji pianistai, atvykę iš Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo, Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos, Kauno  „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus, Kauno I-osios, Kauno Sakralinės muzikos mokyklų, Garliavos meno mokyklos Raudondvario filialo, Kaišiadorių meno mokyklos, Šakių meno mokyklos bei jo filialų (Gelgaudiškio, Kudirkos Naumiesčio) ir  Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos.

Koncertą vedė Aldona Didžiulytė. Džiugu, kad dalyvavo ir šio renginio sumanytoja Vita Karužaitė. Stebėjome, džiaugėmės ir gėrėjomės kitų mokyklų jaunų muzikantų pasiekimais. Iš keturiasdešimt keturių pasirodymų – net aštuoni fortepijoniniai ansambliai. Renginyje skambėjo lietuvių ir užsienio kompozitorių populiarūs kūriniai.

Nuskambėjus paskutiniams festivalio akordams džiaugėmės praturtėjusiu  dvasiniu pasauliu, išgyventomis nepakartojamomis akimirkomis. Didžiausias įvertinimas atlikėjui  – tai gausūs aplodismentai, malonūs žvilgsniai, šypsenos klausytojų veiduose. Aidint žiūrovų aplodismentams, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Dalyvavimas tokiuose renginiuose motyvuoja mokinius ir skatina mokytis, kantriai dirbti, siekti geresnių rezultatų.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Skip to content