Menu Close

XV respublikinis pianistų festivalis-maratonas

Paskutinį rudens savaitgalį Meno mokyklos pianistai jau penkioliktą kartą dalyvavo vykstančiame respublikiniame pianistų festivalyje-maratone Kaune. Festivalis unikalus tuo, kad devyniose gražiausiose miesto salėse tuo pačiu metu – vidurdienį skamba muzika, atliekama beveik 400 pianistų iš 33 muzikos ir meno mokyklų.

Raseiniams šiemet atstovavo Evelina Jociūtė (mokyt. S. Krečkauskienė), Gabija Miežinytė, Ema Songailaitė (mokyt.G. Gudaitienė), Raminta Kučinskytė (mokyt. L. Juodytė),  Magdė Buivydaitė (mokyt. J. Sederevičiūtė) ir Domantas Pranckūnas (mokyt. dr. J. Daugėlienė). Jauki atmosfera Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos konferencijų salėje suteikė galimybę vaikams pajusti malonumą muzikuojant, todėl rezultatas buvo puikus. Vaikai išsamiai išpildė meninius uždavinius, susipažino su bendraamžių iš kitų mokyklų veikla, buvo patenkinti, galėdami pabendrauti. Grįžome kupini įspūdžių ir naujų idėjų.

g2 g3 g4 g5 g6 g7 g8 g9

Skip to content