Menu Close

XXVI respublikinis Juozo Pakalnio konkursas

XXVI respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas

Šis konkursas Lietuvoje vyksta kas antri metai, vykdomas trimis etapais – pirmas vietinis, antras zoninis, trečias respublikinis.

Raseinių meno mokyklos penktos klasės fleitininkė Rusnė Gylytė pasiruošė dalyvauti vietiniame, vėliau vasario mėnesį Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje zoniniame ture laimėjo laureatės diplomą, leidžiantį dalyvauti respublikiniame ture.

Paskutinis etapas įvyko kovo 23 dieną, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Rusnė varžėsi antroje  13-15 metų amžiaus grupėje su vienuolika fleitininkų iš visos Lietuvos. Mūsų mokinė buvo pati jauniausia ir mažiausiai metų besimokanti atlikėja. Konkurse vaikai grojo tris kūrinius: technišką etiudą, privalomą bei pasirenkamą kantileninį kūrinį. Rusnė Gylytė tapo trečios vietos diplomo laureate.

Dėkoju koncertmeisterei Saulei Krečkauskienei už bendradarbiavimą, Rusnės mamai už palaikymą, buvimą kartu.

Mes džiaugiamės atliktu didžiuliu kūrybiniu darbu, įvertintu respublikoje.

Skip to content