Menu Close

“Žiemos melodijos”

Gruodžio 14 dienos pavakarę Viduklės skyriaus mokiniai ir mokytojai, tėveliai ir artimieji, svečiai susirinko į koncertą ,,Žiemos melodijos“ Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos Aktų salėje.

Džiugu, kad į šventinį koncertą atvyko Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė, pavaduotojos Audra Samienė ir Jolanta Jonaitienė, mokinių mokytojos iš gimnazijos, draugai. 

Belaukiant artėjančių šventų Kalėdų skambėjo įvairių istorinių epochų ir stilių, instrumentinių žanrų muzika. Jaunieji atlikėjai – fortepijono specialybės mokiniai Danielė Petkevičiūtė, Elija Fochtaitė, jų mokytoja Rita Krikštanienė, klarneto ir saksofono specialybių mokiniai – Urtė Laurinavičiūtė,  Deividas Baltrušaitis, Eimilė Karpaitė, Dilan Alarbied, Titas Mačiulaitis, Ieva Mačiulaitytė, Neda Baukytė, Pijus Povilaitis, Eva Aleksaitė, Gerda Milašiūtė, Evita Bondarovaitė,  Karolis Zanizauskas, jų mokytojas Vidmantas Kveselis. Fortepijonu mokiniams akompanavo mokytojai Jolita Oržekauskaitė, Vidmantas Kveselis. Tarp koncerto atlikėjų muzikos skambesys pasipildė ir pasirenkamojo instrumento mokinių Augustės Povilaitytės, Tito Mačiulaičio, Urtės Laurinavičiūtės, Eimilės Karpaitės muzikavimu.

Nuotaikingo renginio vedančioji buvo mokytoja Jolita Oržekauskaitė.

             

 

Skip to content